Hangon keilailuliiton kilpailu
Hangon Keilahalli
15.08 - 30.09.2023, 6 s. Eu
Finaali 04.10.2023
Klikkaamalla Yht. näytetään täydellinen pöytäkirja
Sij. Nimi Seura, Liitto Luokka Tul. Tas Yht. X Viim. U
1 Hortelin Kristian DBS, Tammisaari A 1224 24 1248 33 180  
2 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari M 1247 0 1247 36 190  
3 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 1139 108 1247 29 166  
4 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari A 1176 54 1230 31 222  
5 Paasonen Robert Kaatajat, Hanko C 1021 204 1225 24 158  
6 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 1158 60 1218 31 187  
7 Malmlund Mike Destroyers, Hanko C 1024 186 1210 23 168  
8 Holmström Guy Kaatajat, Hanko C 1012 192 1204 15 197  
9 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 970 234 1204 23 117  
10 Hartikka Tauno (1946) Ha-Hy, Hanko B 1075 120 1195 24 178  
11 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko C 956 234 1190 19 154 (U)
12 Ring Klas-Erik (C) Strike-10, Tammisaari C 985 210 1195 19 189  
13 Rajatalo Kimmo Ha-Hy, Hanko D 948 234 1182 14 143  
14 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 1011 168 1179 22 164  
15 Råberg Sirpa Destroyers, Hanko C 1012 162 1174 23 132  
16 Wiberg Martin DBS, Tammisaari M 1167 6 1173 37 210  
17 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 1041 120 1161 28 106  
18 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 1075 84 1159 20 213 (U)
19 Enberg Kurt-Olof Kaatajat, Hanko A 1082 66 1148 28 179  
20 Nyman Anders Kaatajat, Hanko B 1025 120 1145 23 138  
21 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 963 180 1143 16 169 (U)
22 Böckerman Ida DBS, Tammisaari D 897 234 1131 16 172  
23 Löflund Henrik DBS, Tammisaari A 1079 48 1127 26 187  
24 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 969 150 1119 16 157 (U)
25 Koivisto Alex Destroyers, Hanko D 878 234 1112 19 135  
26 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko C 944 162 1106 17 128  
27 Määttä Mikko Destroyers, Hanko B 1027 72 1099 20 190  
28 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 864 234 1098 8 159 (U)
29 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 903 186 1089 11 152  
30 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 866 222 1088 11 150  
31 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 879 198 1077 13 187  
32 Tuomi Tero Destroyers, Hanko A 1022 54 1076 21 161  
33 Fröberg Dan Strike-10, Tammisaari C 890 174 1064 13 203  
34 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko C 854 204 1058 10 178  
35 Hartikka Jaana PiLa, Hanko D 821 234 1055 15 153  
36 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari B 884 144 1028 11 136  
37 Lehtonen Aino PiLa, Hanko D 785 234 1019 11 135 (U)
38 Santala Petri Destroyers, Hanko D 780 234 1014 13 144  
39 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 840 132 972 11 137  
40 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari C 742 228 970 9 112  
41 Boström Lars Strike-10, Tammisaari C 747 198 945 10 117  
42 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 630 222 852 4 115  
43 Ekebom Göran Kaatajat, Hanko C 131 26 157 1 131  
Suorituksia yhteensä: 76
© Bowldata kb, ver 6.02.0 - 14.08.2023
28.09.2023, klo: 19:08
This page has been viewed 795 times